De officiële website van
SV Zevenhoven

Alle evenementen tot 1 juni afgelast

Gisteren (maandag 23 maart) zijn er vanuit het kabinet weer extra maatregelen bekendgemaakt om verdere verspreiding van het coronavirus uitgesteld. Hierdoor mogen er tot 1 juni géén evenementen plaatsvinden. Hierdoor zullen ook onderstaande evenementen helaas geen komen te vervallen:

  • Kinderbingo (8 april)
  • Meiden voetbaldag (19 april)
  • Veiling (16 mei, was al verplaatst)
  • Pupillentoernooi (30 mei)

Voor SV Zevenhoven heeft het afgelasten van deze evenementen ook financiële gevolgen. Zo is de veiling al jarenlang een grote inkomstenbron. Daarnaast valt in de komende maanden ook een groot deel van de kantineomzet weg. De verwachting is dat de KNVB zo snel mogelijk een besluit zal nemen over de lopende competities.

In de komende periode zal het bestuur van SV Zevenhoven zich buigen over de gevolgen van dit coronavirus en wordt ook bekend of een aantal afgelaste evenementen later dit jaar zal plaatsvinden.