De officiële website van
SV Zevenhoven

Zondag 27 september de 30-ste 7-loop!

Zondag a.s. wordt voor de 30ste keer de 7-loop in Zevenhoven georganiseerd. Net zoals de laatste jaren is de start/finish dit jaar vanaf het SV Zevenhoven terrein. Van 11.30 uur tot rond 16.00 uur is het een levendig en sportief gebeuren op ons complex.

Om 11.30 uur starten de allerkleinste met hun 400 meter loop rond het hoofdveld, daarna volgen nog 2 kinderlopen. Om 12.05 uur start een grote groep lopers die de 5 km gaan lopen. En om 13.00 uur een nog grotere groep die 10 km of 10 EM (16,1 km) gaan lopen. Vanwege het jubileum van de 7-loop krijgen alle volwassen lopers na afloop een mooi hardloopshirt uitgereikt!

Het beloofd mooi weer te worden, het terrein wordt feestelijk aangekleed, er is muziek van Fresh en een springkussen voor de kleintjes. Dus kom ook naar ons sportcomplex op zondag 27 september en loop mee of kom de lopers aanmoedigen.