De officiële website van
SV Zevenhoven

Zevenhoven verliest jubileumwedstrijd

Zevenhoven heeft de jubileumwedstrijd tegen FC Utrecht met 0-8 verloren. Al in de eerste minuut werd er gescoord door de heren uit de Domstad, en bij rust kwam er 0-2 op het scorebord te staan. In de tweede helft leek de vermoeidheid toch parten te gaan spelen aan  de kant van Zevenhoven en ging het aantal doelpunten hard omhoog. Uiteindelijk werd er acht keer gescoord door Utrecht, zonder dat er een eretreffer aan de kant van Zevenhoven gescoord kon worden. Doelpunten kwamen van Barazite (3), Diemers (2), Sarota, Haller en Quesada.

Opstelling SV Zevenhoven: Martijn Brouwer (60. Jordy Aartman); Jesper Rijneker (61. Bart van den Broek), Bob Annegarn (76. Coen Ravesloot), Koen Aartman, Thijs Noordsij (61. Martien Roeleveld); Michiel Polman (42. Danilo Boon), Luuk van den Broek (61. Erik Luijben), Marco Pellegrom (61. Rick van Tol); Coen Ravesloot (46. Tom van Vliet), Frank Koelewijn, Ivo van der Vlugt

Opstelling FC Utrecht: Robbin Ruiter (46. Filip Bednarek); Sean Klaiber (46. Mark van der Maarel), Gévero Markiet (46. Timo Letschert), Chris Kum (46. Darren Rosheuvel), Yannick Cortie (46. Rodney Antwi); Willem Janssen (46. Mark Diemers), Adam Sarota (46. Nassir El Aissati), Yassin Ayoub (46. Bart Ramselaar); Patrick Joosten (4. Gyrano Kerk), Sébastien Haller (46. Nacer Barazite), Fernando Quesada