De officiële website van
SV Zevenhoven

Wist u dat…………

In Zevenhoven, bij voetbalvereniging SVZ in de kantine op donderdagmiddag KOERSBAL wordt gespeeld? Vanaf half twee zijn we daar met een groepje dames en heren (deze zijn verreweg in de minderheid) in de weer met koersbal spelen. Rond vier uur ruimen we alles weer op en noteren we de gescoorde punten opdat we kunnen zien wie deze middag het beste resultaat heeft geboekt. Koersbal is een eenvoudig spel voor wat de regeltjes betreft, maar zeer moeilijk wat betreft de precisie en snelheid van de bal. Het spel is niet gespeeld voordat de laatste bal gerold is! De tegenstander kan daarmee alles nog veranderen, in gunstige zin of ten nadele van zichzelf of de ander. Je speelt telkens tegen een andere tegenstander en ieder krijgt vier speelballen. De kunst is om met zoveel mogelijk ballen het dichtst bij het witte balletje te komen wat aan het eind van het spel in punten genoteerd wordt. Er zal in sommige gevallen echt een centimeter aan te pas moeten komen om de afstand te meten. Tussendoor drinken we koffie en maken een kletspraatje waarna we partijen weer hervatten. E.e.a. is erg leuk om te doen en zeker niet vermoeiend. Onze groep bestaat voornamelijk uit senioren en is hard aan uitbreiding toe. Zodoende zijn we dus op zoek naar meer koersballers. Is uw intresse gewekt? Kom gerust op donderdagmiddag tegen half twee binnenlopen in de voetbalkantine en speel een spelletje mee. Hopelijk tot gauw.
De koersbalspelers van SVZ.