De officiële website van
SV Zevenhoven

Vijf trainers en 2 leiders brengen E2 op het juiste spoor

Al een hele lange tijd geleden dat ik me op dit format heb gemeld, maar daarom extra
gemotiveerd wat moois te schrijven. Afgelopen zomer ben ik gepolst om samen met Martin
Kuijff de E2 onder onze hoede te nemen. Echter door werk en andere activiteiten binnen
onze club komt het weleens voor dat ik verhindert ben, maar niet minder ambitieus voor het team. Na enkele wedstrijden verloren te hebben in de eerste competitie, zitten we met de nieuwe competitie op het juiste spoor. Dit alles komt uiteraard door een begeleiding van mensen die ook al zat werk doen voor de club. In het begin stond er nog een oproepje op de site voor een trainer van de E2 en binnen 4 weken is er en groepsapp aangemaakt zodat de mannen onderling kunnen afspreken wie wanneer training komt geven. Dit kan toch maar bij 1 club. (Nou ja, nabij de Brienenoord zit nog een hele mooie)

Zaterdag was de wedstrijd tegen de leeftijdgenoten uit Alphen. De verwachtingen waren na
vorige week (5-1) winst hoog.

 In de eerste helft wilde de spelers zelf al het verschil maken maar overmoedigheid bracht niet het gewenste resultaat©. Maar liefst 5 doelpunten maakten we, dus de limonade smaakte lekker zoet. Even een tactische noot gekraakt door de begeleiding ,want we moesten nu maar eens laten zien aan de ouders waar we op trainen, dat kan natuurlijk
makkelijk bij een voorsprong als deze.

De tweede helft hadden we het gewenste resultaat, Barcelona a’ E2 leek het wel te gaan
worden. Tactische passes, overstapjes, afstandsschoten, assists, alles wat je als liefhebber
wil zien, werd in de tweede helft aan ons en de ouders laten zien. En daar zijn wij louter trots op.

Dit kunnen wij natuurlijk niet allemaal alleen, dus via deze weg mijn grote dank aan alle
trainers de zich willen inzetten voor het team. De kinderen hebben het naar de zin, de
ouders genieten van de wedstrijd, en ik kan alleen maar trots zijn om leider te zijn.

Volgende week TAVV uit, ik zal de chips vast achterin leggen want dit uitstapje belooft weer een spektakel te worden.

Rick (bami)