Man, Man, Man! Wat een team-prestatie is er vandaag geleverd.
Maandenlang hing er een donkere wolk boven ons hoofd. “De uitwedstrijd tegen de dames van Alphia”, we hadden verloren…..
We waren het er al snel over eens. Een keer verliezen van de dames, ok. Maar een tweede keer mocht dan ook zeker niet meer gebeuren.
Na weken van zeer gericht trainen op onze kracht en hun “zwakke plekken”, moest het dan gaan gebeuren.
Bram stond vooraan in de strijd als aanvoerder. Samen met Mace begonnen zij achterin om een sterk defensief blok te zetten.
Op het middenveld onze Gijs en Jesse, als hardwerkende kuitenbijters en voorin onze twee snelle spitsen Marshall en Jaxx.
Natuurlijk stond onze “dijk” van een keeper Franciszek de eerste helft op doel.
We hadden Alphia vanaf het begin in de tang, en na 5 minuten kwamen er kansen en braken Jaxx en Marshall regelmatig door de defensie. Marshall kwam tot een schot. Hij werd geblokt, maar Marshall gaf tot 2 keer toe niet op, en z’n derde poging lag in het net, 1-0!
Dit intensieve spel is niet vol te houden. We moesten even gas terug nemen.
Alphia zette er juist een tandje bij en maakte de 1-1.
Wij stonden behoorlijk onder druk. Franciszek moest zijn keeper-skills dan ook weer laten zien.
Met een verre uittrap belande de bal bij Jesse. Met een mooie schijnbeweging kwam hij los. De bal kwam aan bij Jaxx, die meteen schoot. De keeper redde en schoot hem ver weg. Maar niet ver genoeg voor Mace, zonder aarzelen schoot hij van zo’n 20 meter de bal hoog in het dak. Wat een goal! 2-1.
Het spel ging op en neer. Het was behoorlijk gelijkwaardig en vlak voor rust maakte Alphia dan ook de 2-2. Wat een pot!
Na lovende woorden van de trainers begonnen wij weer super sterk aan de tweede helft.
Chaz deed de handschoenen aan en Franciszek kwam erbij in de verdediging.
We waren heer en meester in elke linie.
Franciszek stond achterin zijn mannetje en strooide de ene na de andere mooie pass eruit. Daar wist Mace wel raad mee, en schoot hem keurig laag in de hoek, 3-2!
Ook Marshall wist het net weer te bollen na een geweldige assist van Jaxx. Dit bracht de eindstand op 4-2! We did it!
Maar wie er ook scoort, dat doet er niet toe. Dit is een geweldige teamprestatie!
Iedereen heeft hier zijn steentje aan bijgedragen.
Gijs en Jesse op het middenveld hebben vandaag een marathon gelopen.
En Chaz offerde zich in de rust op om op doel te staan. Hij had weinig te doen, maar als het nodig was, stond hij er meteen. Dat is grote klasse!
Het was genieten!!!
Bedankt!!!
De trainer
Publiek bedankt! Volgende week spelen wij uit bij Rohda’76. Tot dan.
