De officiële website van
SV Zevenhoven

Open training op dinsdag 23 mei om 20:00 uur

Aanstaande dinsdag (23 mei) wordt er bij SV Zevenhoven een open training gehouden. Deze training wordt georganiseerd onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Chris Snatersen. Op deze training zullen in elk geval de selectiespelers voor het seizoen 2017-2018 in actie komen, maar de training is juist bedoeld voor anderen. Dus speel je nu in een lager team en zou je misschien wel in de selectie willen spelen? Of voetbal je nu bij een andere vereniging en zou je misschien wel bij SV Zevenhoven willen spelen? Kom dan aanstaande dinsdag naar de open training. De training begint om 20:00 uur.

Spelers die graag aan de training zouden willen deelnemen, kunnen zich aanmelden bij elftalleider Mario Wouters 06-22832568.