De officiƫle website van
SV Zevenhoven

JO19 weer met beide benen op de grond

Zaterdag stond voor de JO19 de uitwedstrijd tegen Hazerswoude Boys JO19 op het programma. Een team wat zich net zoals Zevenhoven in de grote groep achter koploper Alphia bevindt. Deze groep is goed aan elkaar gewaagd gezien de uitslagen.
Om half 1 werd er afgetrapt tegen een fris en goed voetballend Haz Boys. Fel en kort op de man spelend wonnen zij de meeste duels. Onze JO19 kon maar sporadisch voor gevaar zorgen. Het speelde onrustig, slordig en zonder voldoende overleg, kortom het gif van vorige week, zat er niet in zaterdag.
Echt grote kansen waren er niet voor beide ploegen, maar 1 daarvan wist Haz Boys wel te verzilveren.
Tot de rust kwam Zevenhoven nog wel enkele malen dreigend voor het doel van Haz Boys, maar het vizier bij de mannen stond niet op scherp en zo werd gerust met 1-0.
De 2e helft was wel beter van de kant van Zevenhoven, maar het was de tegenstander die nog 2 keer het net wist te vinden. Jammer na de goede reeks, maar helemaal geen schande tegen deze tegenstander.
Volgende week alweer een naaste concurrent, Koudekerk JO19. Zij staan 1 plaats onder Zevenhoven.
Wij hopen iedereen namens heel de JOG19, volgende week weer langs de lijn te zien aan de Stationsweg om 11 uur.