De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Het belang van vrijwilligers

De kracht van SV Zevenhoven is dat we ongelooflijk veel mensen hebben die voor SVZ klaar staan. De een doet dat meerdere avonden in de week, de ander helpt een paar keer per jaar bij bijvoorbeeld een sportdag. Gelukkig hebben we er daar nog steeds heel veel van en dat is en blijft enorm belangrijk voor onze vereniging. Maar wij merken wel dat het steeds moeilijker wordt om mensen te vinden die dit soort werk op zich willen nemen. Wij begrijpen dat iedereen het hartstikke druk heeft in zijn/haar dagelijkse leven, maar dat geldt ook voor de huidige vrijwilligers en toch staan ze er. Doordat er steeds minder vrijwilligers zijn, wordt de druk op de bestaande vrijwilligers steeds groter en soms kunnen bepaalde activiteiten niet meer opgepakt worden.

Als SV Zevenhoven de mooie club wil blijven die het is, met een groot aantal activiteiten voor en door de leden, dan zullen er echt meer mensen op moeten staan die een stukje vrije tijd op willen geven. Vele handen maken licht werk en het zorgt er bovendien voor dat de gezellige sfeer en saamhorigheid, die SV Zevenhoven zo typeert, behouden blijft. Wij willen iedereen daarom vragen om bijgaande vragenlijst in te vullen. Behalve dat wij inventariseren of mensen vrijwilligerswerk willen doen en zoja, wat voor vrijwilligerswerk, is de vragenlijst ook bedoeld om een aantal ideeen te toetsen en om ideeen te delen. Het invullen van de vragenlijst kost slechts 5 minuten tijd. Klik voor het invullen van de vragenlijst op de volgende link: http://www.enquetemaken.be/toonenquete.php?id=222598

Alvast heel erg bedankt voor je medewerking!

Het bestuur
SV Zevenhoven