De officiële website van
SV Zevenhoven

Donkere wolken boven Zevenhoven

De donkere wolken boven Zevenhoven beginnen steeds dreigender te worden, zeker na het 2-3 verlies tegen Aalsmeer. 

Op 6 september 2014 won Zevenhoven thuis haar eerste competitieduel met 6-1 van Odysseus ’91, exact een week later won het in en tegen Aalsmeer haar tweede competitie duel met liefst 0-4. Sindsdien heeft het keurkorps van coach Dennis van den Ing geen duel meer gewonnen, vijf keer speelde men gelijk, liefst negen duels gingen verloren. Vijf maanden zonder één gewonnen duel gaat je niet in de koude kleren zitten.

Opstelling Zevenhoven: Jordy Aartman; Michiel Polman, Koen Aartman, Frank Koelewijn, Thijs Noordsij (90. Edo de Zwaan); Coen Ravesloot (60. Jesper Rijneker), Bob Annegarn, Luke v/d Broek (60. Berry Peters), Roland Verlaan; Pieter-Koen v/d Plas, Ivo v/d Vlugt