De officiële website van
SV Zevenhoven

Business Club naar Amstelhof Sport & Health Club

Op vrijdag 15 april organiseren wij een nieuw event voor al onze Business Club leden. Wederom zal het een avond worden waarbij sport en business op een informele wijze bij elkaar komt; zoals u van ons gewend bent. Ditmaal zullen we een bezoek brengen aan Amstelhof Sport & Health Club.

Programma:
17:45 uur: Ontvangst met een kop koffie in de kantine van SV Zevenhoven
18:15 uur: Vertrek met een bus naar Amstelhof Sport & Health Club
18:45 uur: Start golfclinics
20:30 uur: Hapje en drankje
21:30 uur: Terugreis
22:00 uur: Aankomst bij Het Zevende Genot voor een laatste drankje

We zien u graag in sportieve kleding en met een gevulde maag.

Kosten
De kosten bedragen €30,00 per persoon.

Aan-/afmelden
We zouden het er leuk vinden als u deze avond aanwezig bent. Graag vernemen wij van u uiterlijk 9 april of u al dan niet aanwezig bent door een email te sturen naar businessclub@svzevenhoven.nl of contact op te nemen met één van de commissieleden.

Lid worden?
Nog geen lid van onze Business Club? Neem dan contact op met één van de commissieleden of stuur een email naar businessclub@svzevenhoven.nl.