Volg SV Zevenhoven op Facebook
Volg SV Zevenhoven op Twitter

Programma & Uitslagen

Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
06-09-17 19:30 Alfen – GCS 2-6 2
06-09-17 20:15 Pantoffels – Brabebo 4-4 2
06-09-17 21:00 FC NCHC – De Harken 2-3 2
06-09-17 21:45 SR Schilderwerken – Van der Lek  5-10 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
13-09-17 19:30 ’t Praathuis – Burgers 4-3 1
13-09-17 20:15 Van ’t Kruis – Team Lifely   1
13-09-17 21:00 Rachedurst – Thijs Standbouw 5-1 1
13-09-17 21:45 Feles Ponte Consult – Autoservice Zwart 8-1 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
20-09-17 19:30  Alfen – Nijeboer 4-3 2
20-09-17 20:15  GCS – FC NCHC 6-0 2
20-09-17 21:00 Pantoffels – SR Schilderwerken 4-10 2
20-09-17  21:45 ’t Praathuis – Van ’t Kruis   1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
27-09-17 19:30 Burgers – Thijs Standbouw 6-2 1
27-09-17 20:15 Rachedurst – Autoservice Zwart 4-2 1
27-09-17 21:00 Brabebo – De Harken 5-3 2
27-09-17 21:45 Van der Lek – Nijeboer 6-8 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
04-10-17 19:30 Team Lifely – Feles Ponte Consult 2-4 1
04-10-17 20:15 Alfen – FC NCHC 7-5 2
04-10-17 21:00 GCS – Van der Lek 1-2 2
04-10-17 21:45 Pantoffels – De Harken 5-3 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
11-10-17 19:30 Brabebo – Nijeboer 1-5 2
11-10-17 20:15 Alfen – SR Schilderwerken 2-9 2
11-10-17 21:00 ’t Praathuis – Thijs Standbouw 13-3 1
11-10-17 21:45 Team Lifely – Rachedurst 7-5 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
18-10-17 19:30 GCS – Pantoffels 5-0 2
18-10-17 20:15 FC NCHC – Van der Lek   2
18-10-17 21:00 Burgers – Feles Ponte Consult 7-7 1
18-10-17 21:45 Van ’t Kruis – Autoservice Zwart 11-1 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
25-10-17 19:30 De Harken – Nijeboer 7-5 2
25-10-17 20:15 Brabebo – SR Schilderwerken 3-8 2
25-10-17 21:00 ’t Praathuis – Feles Ponte Consult 5-4 1
25-10-17 21:45 Burgers – Rachedurst 13-1 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
01-11-17 19:30 Pantoffels – FC NCHC 3-7 2
01-11-17 20:15 Alfen – Van der Lek 2-10 2
01-11-17 21:00 GCS – Brabebo 6-4 2
01-11-17 21:45 Van ’t Kruis – Thijs Standbouw 5-5 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
08-11-17 19:30 Team Lifely – Autoservice Zwart   1
08-11-17 20:15 De Harken – SR Schilderwerken 3-3 2
08-11-17 21:00 FC NCHC – Nijeboer 2-7 2
08-11-17 21:45 Alfen – Pantoffels 4-11 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
15-11-17 19:30 ’t Praathuis – Rachedurst 8-3 1
15-11-17 20:15 Van ’t Kruis – Feles Ponte Consult 4-4 1
15-11-17 21:00 Brabebo – Van der Lek 3-7 2
15-11-17 21:45 GCS – SR Schilderwerken 4-5 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
22-11-17 19:30 Burgers – Team Lifely 10-6 1
22-11-17 20:15 Thijs Standbouw – Autoservice Zwart 7-6 1
22-11-17 21:00 Alfen – De Harken  5-14 2
22-11-17 21:45 Pantoffels – Nijeboer  5-5 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
29-11-17 19:30 Van ’t Kruis – Rachedurst 11-4 1
29-11-17 20:15 Thijs Standbouw – Feles Ponte Consult   
29-11-17 21:00 GCS – Nijeboer  1-6
29-11-17 21:45 FC NCHC – SR Schilderwerken  7-6
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
06-12-17 19:30 Burgers – Autoservice Zwart 6-3 1
06-12-17 20:15 ’t Praathuis – Team Lifely  15-2 1
06-12-17 21:00 Brabebo – FC NCHC  0-3 2
06-12-17 21:45 De Harken – Van der Lek  6-2 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
13-12-17 19:30 Rachedurst – Feles Ponte Consult 1-5 1
13-12-17 20:15 Burgers – Van ’t Kruis  8-5
13-12-17 21:00 SR Schilderwerken – Nijeboer  4-9
13-12-17  21:45 Alfen – Brabebo  1-10
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
03-01-18 19:30 Van ’t Kruis – Team Lifely 4-8 1
03-01-18 20:15 NCHC – Van der Lek 0-3 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
10-01-18 19:30 ’t Praathuis – Van ’t Kruis 5-5 1
10-01-18 20:15 Team Lifely – Autoservice Zwart 3-0 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
17-01-18 19:30 Team Lifely – Thijs Standbouw 7-7 1
17-01-18 20:15 ’t Praathuis – Autoservice Zwart  15-2
17-01-18 21:00 Pantoffels – Van der Lek  3-9
17-01-18 21:45 GCS – De Harken  3-0
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
24-01-18 19:30 Brabebo – Pantoffels 4-10 2
24-01-18 20:15 GCS – Alfen  6-1 2
24-01-18  21:00 De Harken – FC NCHC  5-7 2
24-01-18  21:45 Van der Lek – SR Schilderwerken  3-5 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
31-01-18 19:30 Burgers – ’t Praathuis 2-5 1
31-01-18  20:15 Team Lifely – Van ’t Kruis   
31-01-18  21:00 Thijs Standbouw – Rachedurst  1-6
31-01-18  21:45 Autoservice Zwart – Feles Ponte Consult  3-15
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
07-02-18 19:30 Nijeboer – Alfen 12-5 2
07-02-18  20:15 FC NCHC – GCS  3-3
07-02-18  21:00 Van ’t Kruis – ’t Praathuis  4-5
07-02-18  21:45 SR Schilderwerken – Pantfoffels  7-9
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
14-02-18  19:30 Thijs Standbouw – Burgers 6-12 1
14-02-18  20:15 Autoservice Zwart – Rachedurst  7-10
14-02-18  21:00 De Harken – Brabebo  4-4
14-02-18  21:45 Nijeboer – Van der Lek  5-7
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
21-02-18 19:30 Feles Ponte Consult – Team Lifely 7-4 1
21-02-18  20:15 FC NCHC – Alfen  5-4 2
21-02-18  21:00 Van der Lek – GCS  7-3 2
21-02-18  21:45 De Harken – Pantoffels  4-2 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
28-02-18 19:30 Nijeboer – Brabebo 9-2
28-02-18  20:15 SR Schilderwerken – Alfen  9-2
28-02-18  21:00 Thijs Standbouw – ’t Praathuis  4-13
28-02-18  21:45 Rachedurst – Team Lifely    1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
07-03-18 19:30 Pantoffels – GCS 6-7
07-03-18  20:15 Van der Lek – FC NCHC  8-1
07-03-18  21:00 Feles Ponte Consult – Burgers  1-5 1
07-03-18  21:45 Autoservice Zwart – Van ’t Kruis  5-10 1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
14-03-18 19:30 Feles Ponte Consult – ’t Praathuis 2-7
14-03-18  20:15 SR Schilderwerken -Brabebo   
14-03-18  21:00 Nijeboer – De Harken  5-4
14-03-18  21:45 Rachedurst – Burgers    1
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
21-03-18 19:30 FC NCHC – Pantoffels 7-7
21-03-18  20:15 Thijs Standbouw – Van ’t Kruis  3-10
21-03-18  21:00 Brabebo – GCS  5-3
21-03-18  21:45 Van der Lek – Alfen  14-5 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
28-03-18 19:30 Autoservice Zwart – Team Lifely 4-15
28-03-18  20:15 SR Schilderwerken – De Harken  6-7
28-03-18  21:00 Nijeboer – FC NCHC  3-0
28-03-18  21:45 Pantoffels – Alfen  6-2 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
04-04-18 19:30 Rachedurst – ’t Praathuis 3-8
04-04-18  20:15 Feles Ponte Consult – Van ’t Kruis  6-4
04-04-18  21:00 Van der Lek – Brabebo  9-2
04-04-18  21:45 SR Schilderwerken – GCS  1-6 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
11-04-18 19:30 Team Lifely – Burgers 4-10
11-04-18  20:15 Autoservice Zwart – Thijs Standbouw  3-7 1
11-04-18  21:00 De Harken – Alfen  5-1 2
11-04-18  21:45 Nijeboer – Pantoffels  3-5 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
18-04-18 19:30 Rachedurst – Van ’t Kruis 5-4
18-04-18  20:15 Feles Ponte Consult – Thijs Standbouw  9-1
18-04-18  21:00 Nijeboer – GCS  2-3
18-04-18  21:45 SR Schilderwerken – FC NCHC    2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
25-04-18 19:30 Autoservice Zwart – Burgers 2-5
25-04-18  20:15 Team Lifely – ’t Praathuis  4-8
25-04-18  21:00 FC NCHC – Brabebo  7-5
25-04-18  21:45 Van der Lek – De Harken  8-7 2
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag Poule
02-05-18 19:30 Feles Ponte Consult – Rachedurst 5-2
02-05-18  20:15 Van ’t Kruis – Burgers  6-5
02-05-18  21:00 Nijeboer – SR Schilderwerken  5-5
02-05-18  21:45 Brabebo – Alfen  11-0
Datum Aanvang Wedstrijd Ordedienst Poule
09-05-18  19:30 Thijs Standbouw – Team Lifely GCS
09-05-18  20:15 Autoservice Zwart – ’t Praathuis  GCS 
09-05-18  21:00 Van der Lek – Pantoffels  Thijs 
09-05-18  21:45 De Harken – GCS  Thijs  2